Ana sayfa Haberler Vahşet! Singapur’da viral olan video ülkeyi ayağa kaldırdı

Vahşet! Singapur’da viral olan video ülkeyi ayağa kaldırdı

807
0
yavru köpeğe işkence yapan kadının videosu yürek burktu

Singapur’da kaydedildiği düşünülen ve Singapurda Whatsapp uygulamasında paylaşılarak gündeme gelen bir videoda, gözü dönmüş bir kadının, yavru bir köpeğe yaptığı işkence izleyenlerin büyük tepkisini çekti.

Saniye saniye kaydedilen vahşet görüntülerinde, kadının, ağzı koli bandı ile bağlanmış yavru köpeğin gözünde sigara söndürdüğü, kaburga kemiklerini kırdığı; akıl almaz işkencenin ise dakikalarca sürdüğü görülüyor. 

Görüntüler, Singapur Hayvana Zulmü Önleme Derneği’nce de bu vahşi eylemi gerçekleştiren kadının bulunabilmesi için yayınlandı. Video çok kısa sürede ülkenin gündemine oturdu. İzleyenleri isyan ettiren akıl almaz videodaki kadının bulunması için çalışma başlatıldı.

vahset saniye saniye videoya çekilmiş

Vahşet görüntülerinde, bir kadının, elindeki ve video boyunca içmeye devam ettiği sigarayı ağzı koli bandı ile bağlanmış olan zavallı bir yavru köpeğin gözünde defalarca sokup söndürdüğü görülüyor. Ses çıkarmaması ve kendini savunamaması için ağzı koli bandı ile kapatılan yavru köpeğin, işkence sırasında çıkardığı sesler ise yürekleri parçalıyor.

Dernek, başlattığı kampanyayla kadının bulunması için seferberlik ilan ederek, yayınladığı mesajda, “Whatsapp üzerinden yayılan bu videoda korkunç videoda bir kadının yavru bir köpeğe işkence ettiği görülmekte. Görüntülerde yavru köpeğin ağzı bağlanmış halde ve gözünde sigara söndürülüp kemikleri kırılıyor. Görüntülerin Singapur’da kaydedilmiş olduğunu sanıyoruz ama farklı bir yer de olabilir. Eğer bu kadının kim olduğunu ve nerede olduğunu biliyorsanız onu ülkenizde ki otoritelere ihbar etmelisiniz. Her nerede yaşanıyor olursa olsun Hayvana Şiddet’e karşı çıkalım. Hayvanları korumak adına birlik olalım” şeklinde belirtti.