Ana sayfa Haberler Köpek kanserden ölen sahibinden 15 dakika sonra öldü

Köpek kanserden ölen sahibinden 15 dakika sonra öldü

339
0
Sahibinin ölümünün 15 dk ardından öldü

İskoçya’da yaşayan ve kanser hastası olan Stuart Hutchinson’ın sadık köpeği Nero, sahibinin ölümünden 15 dakika bilinmeyen bir sebepten dolayı sonra öldü.

İskoçya’nın Clackmannan bölgesinde yaşayan 25 yaşındaki Stuart Hutchinson, 2011 yılında beyninde tümör olduğunu öğrendi. Hastalığını öğrendikten sonra çeşitli ameliyatlara girdi ve kemoterapi tedavisi gördü. Ancak Stuart Hutchinson’un sağlık durumu hem 2014, hem de 2018 yılında tekrarlandı. Kanserin beynine, kemiklerine ve pelvisine yayıldığı ortaya çıktı. 11 Ağustos’ta yaşamını yitiren Stuart’ın sürekli beraber olduğu köpeği Nero, Stuart’ın hayatını kaybetmesinin 15 dakika ardından öldü.

kanser hastası sahibinden 15 dk sonra ölen köpeğin haberi

Yerel medyaya konuşan Stuart’ın annesi Fiona, “Stuart 11 Ağustos saat 13:15 sıralarında ve Nero da ondan 15 dakika sonra hayata gözlerini yumdu. Stuart’ın 3 köpeği vardı ama o ve Nero hep beraberdi” dedi. Stuart’ın eşi Danielle ise “Nero ve Stuart ayrılmaz ikiliydiler. 4 ay önce durumunun ciddiyeti üzerine hastaneden ayrılmak istedi. Günleri sayılıydı ve hastane de daha fazla kalmak istemiyordu. Stuart’ı son günlerini dilediği gibi geçirebilmesi için eve getirdik. Evinde ölmek istedi. Bu beklediğimiz bir şeydi ama yine de şok edici” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here