Ana sayfa Haberler Hayvan kulübelerine çocuk eli değecek

Hayvan kulübelerine çocuk eli değecek

277
0
Vanezia Mega Outlet'in düzenlediği etkinlik afişi

Çocuklar, Hayvanları Koruma Günü kapsamında sokak hayvanları için hazırlanan kulübeleri süsleyecek. Etkinlik, Ankara Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği katkılarıyla, Venezia Mega Outlet tarafından düzenlenecek. İstanbul, Küçükköy’de bulunan alışveriş merkezindeki kulübe süsleme atölyesinde çocuklar, AVM tarafından hediye edilen mamalarla sokaktaki patili dostları besleyecek.

Çocuklardaki sosyal sorumluluk bilincini geliştirmek amacıyla bu etkinlik planlandı. Venezia Mega Outlet’in ev sahipliği yapacağı etkinlik, 5-6 Ekim tarihlerinde çocuk etkinlik alanında düzenlenecek. Hayvanları korumanın öneminin eğlenceli etkinliklerle altının çizileceği ve hayvan sevgisinin aşılanması hedefleniyor. Venezia Mega Outlet Yönetim Direktörü Oğuz Isıgöllü yaptığı açıklamada şu şekilde konustu. “Hayvanları Koruma günü adına eğlenceli bir proje hazırladık. Çocuklar için sokakta yaşayan hayvan dostlarımıza yuva olacak kulübeleri istedikleri gibi süsleyecekleri etkinlikler hazırlıyoruz. Metro katında gerçekleşecek atölyelerin sonunda her bir çocuğa sokak hayvanlarını beslemeleri için mama paketi hediyemiz olacak. Bu önemli günde hayvan sevgisini çocuklarımıza aşılayarak dünyada bizimle birlikte yaşayan patili dostlarımıza bir katkı sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Venezia Mega Outlet  kulübe süsleme atölyeleri, hafta sonu boyunca 14.00-16.00-18.00 saatlerinde üç set halinde hayata geçecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here