Ana sayfa Haberler Güzellik Kraliçesi adaylarından “Hayvanları sevelim ve koruyalım” mesajı

Güzellik Kraliçesi adaylarından “Hayvanları sevelim ve koruyalım” mesajı

900
0
kraliçe adayları deniz kızı kostümleriyle

Antalya’da bu yıl 20’ncisi düzenlenen Miss Mediterranean 2019 Güzellik Yarışması’nın 12 finalisti, su parkında düzenlenen deniz kızı konseptli şovu izledi. Şovun ardından kostüm giyerek dansçı kadınlarla yüzdüler. Finalistler, “Dünya sadece insanlara ait değildir, hayvanları sevelim ve onları koruyalım” diyerek farkındalık mesajı verdiler.

Bu yıl Kemer’de ‘Akdeniz Güzelini Arıyor’ sloganıyla düzenlenen Miss Mediterranean 2019 Güzellik Yarışması’nın finalistleri, Kiriş Mahallesi’ndeki Dolusu Parkı’nı ziyaret etti. 12 kraliçe adayı, su parkı bünyesinde kurulan ‘Deniz Kızı Akvatoryum’da 11 su dansçısı kadının, ‘deniz kızı’ konseptli şovunu izledi. Şovun ardından kraliçe adayları da deniz kızı kostümleri giyerek, dansçılarla beraber havuzda yüzdü. Kraliçe adayları deniz kızı gösterisinin ardından “Dünya sadece insanlara ait değil, hayvanları sevelim ve onları koruyalım” dedi.

güzellik kraliçesi adayları

2017 Miss Mediterranean Güzellik Yarışmasının kraliçesi Heylem Yüksel ise “Burayı hayvan hakları konusunda farkındalık yaratmak için ziyaret ettik. Böyle bir şov ülkemizde ilk kez yapılıyormuş. Yunusları serbest bırakıp yerine deniz kızlarını getirmişler. Biz de buna destek vermek amacıyla buradayız” dedi.

miss mediterrinean güzellik kraliçesi adayları

Park İşletme Müdürü Erhan Okçan, “Bu yıl yunus merkezimizi kapattık ve yerine deniz kızı tesisimizi faaliyete geçirdik. Miss Mediterranean ekibi bizi ziyaret etti ve gösterimizi izledi. Hayvan hakları konusunda farkındalık yaratmak için bize destek verdiler. Şovumuzu da izlediler ve deniz kızlarımızla yüzdüler. Kendilerine ve ilgi duyan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.